Darmowe gry dla dzieci

Wpisy

 • czwartek, 16 maja 2013
  • Darmowe gry dla dzieci

   Jeśli nie wiecie co zrobić ze sobą w długie, deszczowe wieczory to bardzo fajnym sposobem na zabicie nudy są darmowe gry dla dzieci! Na pewno wśród wielu różnych gatunków znajdziecie gry które pochłoną was na całego. Jest z czego wybierać, ponieważ na dzień dzisiejszy można je liczyć w setki tysięcy, a każdego dnia powstają nowe gry których autorzy prześcigają się w realizowaniu swoich pomysłów. Jeśli jesteście fanami samochodówek to możecie pograć za darmo w swoich przeglądarkach w rozmaite gry samochodowe. Choć niektóre z nich są bardzo proste i nie wyróżniają się spośród innych, to jednak istnieją też tytuły które swoim rozmachem potrafią zadziwić.

   Niedawno powstał bardzo wydajny silnik który stał się konkurencją do znanego produktu Adobe - Shockwave. Mowa oczywiście o grach stworzonych w Unity 3D, który w kilka chwil pozwala na tworzenie bardzo ładnych pod kątem grafiki oraz efektów specjalnych światów wraz z efektami pogodowymi, bujną roślinnością oraz pięknymi krajobrazami. Jako przykład jednej z nich można wymienić grę o przygodach Fineasza i Ferba którą znajdziecie tutaj.

   Samochodówki to jednak tylko jedna z setek istniejących kategorii. Każdy fan strzelanek również znajdzie coś dla siebie. Istnieją nawet gry FPP w które możemy grać przez sieć z innymi, wystarczy tylko włączyć przeglądarkę. Jedną z nich jest Counter Strike Portable lub Red Crucible 2 lub Phosphor.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   adamfinski
   Czas publikacji:
   czwartek, 16 maja 2013 19:32

Archiwum

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa